Develi İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma Trafik Timleri, Trafik Haftası kapsamında, Çaylıca Orta ve İlkokulu öğrencileri ile öğretmenlerine trafik eğitimi verdi. Ekipler, temel trafik kuralları, emniyet kemerinin önemi, trafik ışık ve levhaları, okul servis ve toplu taşıma araçlarında hareket tarzı, bisiklet kullanımı, yaya ve okul geçidi kullanımı konusunda bilgilendirme yaptı. Ayrıca öğrencilere kitap da hediye edildi.